PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=721}

Zakochana złośnica

10 Things I Hate About You
7,1 151 287
ocen
7,1 10 1 151287
6,5 13
ocen krytyków
Zakochana złośnica
powrót do forum filmu Zakochana złośnica

Podobne.

ocenił(a) film na 10

Znacie jakieś podobne filmy do 'Zakochanej złośnicy'?? Tz. najbardziej komedie romantyczne. Z góry dzięki za odpowiedzi!! (jak odpowiecie,ale licze na Was :))

ocenił(a) film na 9
A_llex

ja Ci proponuję np. Historia Kopciuszka (Cinderella Story) i W rytmie Hip-Hopu (Save the Last Dance).

A_llex

Dodam jeszcze "cała ona" (she's all that)

ocenił(a) film na 6
A_llex

a ja polecam 'szkołe uwodzenia' [Cruel Intentions] kocham tan film ;] za kazdym razem jak go widze ryczę :D

A_llex

jesli bardziej dla nastolatków to polecam "Zakręcony piątek" :)

Yena

Mi się jeszcze bardzo podobał film "Historia Kopcuszka" i "Lizzie McGuire"!!!!

A_llex

Ja lubię Książę i ja, Ona to on, Piękna i szalona, Szkołę uwodzenia chociaż ten ostatni film jest trochę inny. ale ogólnie temat ten sam:)

użytkownik usunięty
alien_2

polecam film `Szkoła uczuć`
klimatem się różni od `Zakochanej złośnicy`
ale warto obejrzeć!

ocenił(a) film na 9

Filmy z siostrami Olsen, Hilary Duff, światła sceny, w rytmie hip-hopu 1 i 2, step up, wredne dziewczyny, córka prezydenta z Mandy Moore, stowarzyszenie wędrujących dżinsów, dogonić marzenia. Te filmy może nie są podobne do zakochanej złośnicy ale też są fajne i mają w sobię wątek romantyczny:):)

_Soledad_

Polecam wszystkie filmy z mojego profilku , znajdzieice je w "ulubione":):):) nie pożałujesz;)

A_llex

A ja polecam 50 First Dates. Jedyna komedia romantyczna jaka mi się dotychczas spodobała, pomijając 10 Things I hate About You. Z osobliwym humorem Adama Sandlera co prawda, ale ma coś w sobie co przyciąga. Pozdrawiam wszystkie Panie z tego tematu:D

ocenił(a) film na 10
A_llex

Zakochana Złośnica to jeden z moich ulubionych -
zaraz obok "John Tucker Musi Odejść" - bardzo polecam.

"Wredne Dziewczyny", czy "Zakręcony Piątek", czy "Całe szczęście" [nie, kiedy masz alergię na Lindsay Lohan], "Stowarzyszenie Wędrujących Dżinsów", "Książe i ja"... :)

6bez6imienna6

Zapomnieliscie o filmie Szansa na sukces z Hilary Duff... :P

ocenił(a) film na 10
igulka_2

Ja dodatkowo polecam "Uwierz w miłość" (How to Deal ) rewelacyjny jest. Jedna z moich ulubionych komedii romantycznych... :)

A_llex

Ja baardzo polecam "Szesnaście świeczek". Trochę stary dom ale to jednak taki romansowy klasyk

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones