PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=877360}

Szalony bóg

Mad God
6,8 1 067
ocen
6,8 10 1 1067
Szalony bóg
powrót do forum filmu Szalony bóg
maciejos3

Z tego, co mi wiadomo, nie będzie póki co polskiej premiery. I pewnie nigdy nie będzie. Zobaczyc "Mad God" w kinie to byłoby coś..

ocenił(a) film na 7
_wilczur_

A w ogóle mozna to gdzieś zobaczyć?

Blair_bitch

Do 28go tego mięsiąca, po uprzedniej zabawie z VPNem, można zobaczyć na: https://hiff.org/films/mad-god/ za osiem dolców, w ramach Hawai'i International Film Fest. Info dotyczące innych streamów czy wydań DVD można śledzić na: www.madgodmovie.com

ocenił(a) film na 7
_wilczur_

Dzięki za odp.

_wilczur_

No, tak.. Polska to ostatni kraj, gdzie można oglądać prawdziwe filmy na takie tematy..
Nawet mój film o Bogu (a także o czasie, miłości, prawnikach i innych sprawach) zablokowali wszędzie gdzie mogli, TVP Kultura w 2008 kupiła, podpisała umowę (ukazał się już w programie Tv na dany dzień i godzinę) po czym .. zadzwonił do mnie Mr. Wolf (nie ten z Pulp Fiction) i rzekł "..dźwięk absolutnie nie do emisji.. itd.itd (choć wcześniej przecież przeglądał, bo wziął do programu heh) - i nawet zgrałem na kasetę Beta (co mi do d. potrzebne było) i kurierem pociągowym wysłałem by zdążyło i jeszcze bezsensownie sam z sobą nagrałem 15-minutową rozmowę z autorem (prośba, by nagrać sobie taką samemu i dołączyć, bo trzeba wypełnić godzinę ramówki, a film ma tylko 40 minut..). No i zablokowali, kasety nie zwrócili, nic nie zapłacili (choć i tak płacą grosze) czyli umowę podeptali, skłamali (a to pewnie dlatego, że się zesr., z powodu w sumie zbędnego i głupiego (wyciąłbym, nie że konformistycznie, tylko sam myślę, że zbędne) dialogu politycznego z pierwszej sekwencji w pociągu, gdzie padją nie tylko trefne nazwy, a jeszcze nazwiska, i to bezpośrednio związane z akurat zasiadającymi w zarządzie TVP figurami (z nadania, wiadomo jakiego). Pewnie przestraszyli się "na zapas", bo - o ironio i paradoksie - akurat w-ce prezes całej TVP S.A. (gdzie przecież Tvp Kultura traktowana jest jak suterena) .. daje popis aktorski w głównej roli męskiej tego to właśnie arcydzieła. .. A może.. Ale nie będę spekulował, kończąc oświadczeniem, że wszystko co wyżej jest prawdą, tylko prawdą i całą p. tak mi dopomóż Bóg! Reżyser/autor/montażysta etc.: Marat Dakunin.
{jak ktoś ciekaw o jakim filmie mowa czy chce np. obejrzeć proszę o koment albo maila, podeślę] pozdrawiam md

poewizja

Musisz poczekać na wolność do wyborów ;) Chętnie bym zobaczył mastek.vip@gmail.com Pozdrawiam i wytrwałości życzę.

poewizja

za komentarz niech będzie to, że chętnie obejrzę. Czy oferta nadal aktualna?

poewizja

TV jest dla imbecyli, wiec czego sie spodziewales? To medium jest calkowicie sprofilowane.

TrashO2

Sprecyzuje: *kazda* telewizja. Nie wazne jaka udaje, jaka ma niby "misje" - to wszystko bzdura, gdyz cel jest jeden: mowic de*ilom przed odbiornikami co maja myslec i co maja robic, kogo kochac, kogo nienawidzic itd.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones