PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=103907}
7,7 250 769
ocen
7,7 10 1 250769
6,7 26
ocen krytyków
Symetria
powrót do forum filmu Symetria

Nie smieszy was troche fakt, ze koles ktory trafil do pierdla przypadkiem jako pierwszy rwie sie do zabicia kolesiam, ktorego wogle nie zna, kolesia z ktorym nie mial do czynienia, kolesia o ktorym informacje dostal jedynie od straznika.
W glowie glownego bohatera nawet na chwile nie zapalilo sie swiatelko, ze skoro on dostal niesluszny wyrok to i komus innemu moze sie to przytrafic.

ocenił(a) film na 10
agnieszkabaum

jak przyszła jego mama z corka na widzenie to on wtedy tez tam był. Ta mała dziewczynka patrzyła się na tego pedofila przez dluzszy czas co w koncu zauwazyl Łukasz, na początku filmu był pokazany taki fragment gdzie dziewczynka bawi sie na hustawce, pozniej stoi pod sciana ma opuszczona glowe i z rak wylatuje jej zabawka a nad nia stoi mezczyzna. Moze to byla mala sugestia co do tej sceny gdzie ten pedofil krecil sie przy tej malej. To oczywiscie spekulacja ale po cos ten watek na poczatku byl:) Taki bynajmniej jest moj wniosek. Bal sie, ze jak wyjdzie to moze zrobic jej krzywde a on nei bedzie jej mial jak obronic i chcial tego uniknac. Na koncu przy rozmowie z matka powiedzial do niej "Wlasnie ja o Was mysle...." film byl mega bardzo mi sie podobal. Dobrze, ze go zapierdzielii. Nie powinno byc zadnych ulg dla pedoflii dobrze ze wiezniowie nienawidza pedofili.

paati924

Moim zdaniem, to na początku filmu to coś co się wydarzyło między dziewczynką, a tym pedofilem wydarzyło się faktycznie przed fabułą filmu. Dziewczynka nie patrzyła się ot tak na gościa, tylko go rozpoznała, a Łukasz zamordował go za to co zrobił jego siostrze.

ocenił(a) film na 8
axerav

Tez skłaniam się do hipotezy że scena z dziewczynka na huśtawce to była właśnie siostra Łukasza, bo jak już axerav zwrócił / zwróciła / uwagę, ona się długo przygląda temu pedofilowi co może sugerować że to właśnie on ją skrzywdził a Łukasz widząc to chciał wymierzyć mu sprawiedliwość wiedząc że niedługo ma wyjść na wolność a tym samym uniknąć kary. Ale jak zaznaczam to jest tylko hipoteza i domysł bo nigdzie w filmie wprost tego nie mamy. Ale ja osobiście taka wersję bym przyjął.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones