PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=103907}
7,7 250 708
ocen
7,7 10 1 250708
6,7 26
ocen krytyków
Symetria
powrót do forum filmu Symetria

Wy, parcie

ocenił(a) film na 7

Nie wiem czy Niewolski czyta te wpisy bo niedawno wrzuciłem mu maila a aktywnych użytkowników łatwo rozpoznać "takich jak ja" ale mnie to pier...oli bo nie zmienia to faktu, że już oficjalnie bo wcześniej było to nieoficjalne można powiedzieć: Fuko jest pedofilem, a nie tylko już osobą propagującą pedofilię i homoseksualizm. Jedna osoba w celi, ten niby "spoko" koleś co czyta książki proponuje temu tam co zapomniał mieć na bilet w PKP te książke.

Boli prawda? Przez tyle lat uważać i potknąć się przez nieostrożność. Cokolwiek będziecie pisali i w jaki sposób tego nie ugracie: wasz idol (nigdy mój, wymiotowałem jak oglądałem wykład z Chomskim jako student w 2020), jest pedofilem.

Fuko jest pedofilem. Jedna z postaci tego filmu jest P E D O F I L E M.
Uroboros, ślepy wąż zjada własny ogon. Kto teraz weźmie i będzie uznawał jakiekolwiej zasady? Chyba nie zabijecie mnie (nawet śmiechem) przez to, że nazwałem pedofilem pedofila który uprawiał seks z dziećmi (nieletnimi) na cmentarzu, z dziećmi tej samej płci? Macie co chcieliście. To forum jest małe, jak moje miasto Legnica.
Jeżeli coś Wam się nie podoba, to Wasze odbicie w lustrze a nie to co ja mówię czy piszę.

Wszystkim wam, rozumu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones