PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=103907}
7,7 250 708
ocen
7,7 10 1 250708
6,7 26
ocen krytyków
Symetria
powrót do forum filmu Symetria

O co chodzi z tym makowcem, czy co to tam jest, to ta scena, gdzie Adolf z kolegą podchodzą do świeżaka i pytają czy jest z mokotowa i czy zna kogoś, a na to włącza się kolega Adolfa i mówi: "A może ty Ku**a zacząłeś... i potem się prujesz pod celą". O co chodzi i co to za wyraz? Jest to coś w slangu grypserów? Jak tak, to co?

ocenił(a) film na 10
mrybot

Tego, co kolega wyzej napisal nie moge rozszyfrowac, mimo ze czytalem to ze trzy razy, wiec ja sprobuje ci to jakos po ludzku wytlumaczyc. ;)

Adolfa i jego ziomka naslal Albert, aby go zastraszyli (to sie chyba nazywa "krecenie afery", w gwarze wieziennej).

"Z mokotowa jestes, co?" ---- to chyba czy zna jakiegos wazniejszego bandziora z mokotowa.

"A moze ty z naczelnikiem makowca wpierdalasz, a potem sie prujesz pod cela?" ---- wpierdalac makowca i pruc sie, to znaczy, ze kapujesz za cos, np. ty mowisz psom, ze ktos od ciebie z celi ma jakis niedozwolony przedmiot, itp. a on w zamian daje ci jakas wygode, np. lepsze zarcie i takie tam.

"To sie pilnuj, bo wykurwisz jak tamten na harem i jeszcze ci dupsko peknie" ---- Czyli ostrzezenie, ze jak sie bedzie prul (kapowal), to ktos bedzie go ruchac w dupsko (harem to arabski burdel w palacu).

Mam nadzieje, ze dobrze to wytlumaczylem.
Pzdr.

freakman

"Harem" w grypserze oznacza celę, w której przebywają "frajerzy". I rzeczywiście, może tam dojść do "ruchania w dupsko" (jak to subtelnie ujął kolega;)) w przeciwieństwie do celi "gitów", gdzie jest to zabronione.

ocenił(a) film na 8
homikovatyj

Zawsze mnie to bawiło. Obejrzeli sobie film i wszyscy nagle robią się ekspertami od grypsery.

ocenił(a) film na 10
Birke_La_Folle

Zaden ze mnie ekspert, ale co, zle mowie? Jesli tak, to popraw.

Birke_La_Folle

Bardzo mi miło dowiedzieć się czegoś o Twoim poczuciu humoru. Może jeszcze coś o sobie napiszesz, np. co lubisz jeść, jak spędzasz wolny czas etc. Mnie tam też różne rzeczy bawią, ale niekoniecznie o tym piszę gdy temat dotyczy czego innego. Poza tym podpisuje się pod ostatnim postem freakmana.

homikovatyj

czego ty sie czepiasz? nie rob z siebie trolla, bo ci tak zostanie do smierci jeszcze

ocenił(a) film na 10
Birke_La_Folle

a może Ty jesteś ekspertem co? freakman wie o co chodzi więc odpowiedział na pytanie...zresztą bardzo dobrze wszystko wyjaśnił...

homikovatyj

Chyba nie frajerzy tylko cwele. Heh, jeśli w celi gitów ruchanie w dupsko jest zabronione, to ciekawe kto tych cweli rucha? Sami siebie nawzajem?xD Zgadzam się z krytykiem "specjalistów od grypsery" chociaż we więźniu nie byłem i sam specjalistą też nie jestem ;)

tmkstepien

No jest taka różnica, że Git jak chce ruchać np. cwela (pedofila czy kogoś tam innego) w dupe to może to zrobić i nie jest on wtedy cwelem bo jest to coś w rodzaju kary nad cwelem. Natomiast git nie może dawać dupy, może tylko ruchać, jak ktoś wyrucha jego to jest automatycznie przecwelony i zalicza się do cweli. Więc cwela może ruchać zarówno frajer jak i git i przeważnie jak robi to git to jest to gwałt z pobiciem. Tutaj panowie nie mieli takich upodobań i zamiast gwałcić woleli powiesić pedofila. Też nie jestem szpecem ale być może jest coś takiego że jak pedofil trafia na cele gitów to obciachem jest nie robić mu tego samego co on robił dzieciom więc możliwe że sprawą honoru było jeśli nie gwałcenie to zabicie go.

penetrator1981

Ja ostatnio rozkminiłem o co chodzi z tym mistrzem.Jak nie raz ktoś do kogoś gada mistrzu. Tak naprawdę to mu ciśnie.Tylko mało kto wie co to znaczy. A oznacza to lachociąga w więzieniu.

ocenił(a) film na 8
freakman

Świetnie :)

ocenił(a) film na 9
freakman

Bardzo dobrze!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones