PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=103907}
7,7 250 807
ocen
7,7 10 1 250807
6,7 26
ocen krytyków
Symetria
powrót do forum filmu Symetria

Widzę same doskonałe recenzje tego filmu. Jednak mnie w tym filmie raziła jedna rzecz od samego początku. Mianowicie nie-realistyczność. Już na samym początku przy aresztowaniu Łukasza ani aresztowany ani aresztujący nie wypowiadają ani słowa. Jak to? Aresztują niewinnego człowieka a ten nie krzyczy? Nie pyta się o co chodzi? Potem zostaje aresztowany i przebywa w więzieniu długi czas tylko dlatego że nie miał alibi i jakiejś babci wydało się że on jest winny. Po pierwsze to musiał kupić bilet , być może koło kogoś siedział... A po drugie to przecież nie było żadnych dowodów! Nikt nie poszedłby siedzieć przy takich dowodach. To ja teraz pójdę na policję i powiem że mnie ktoś napadł, aresztują paru ludzi , ja kogoś wskażę i ten ktoś nie będzie miał alibi i pójdzie siedzieć? Bzdura. Pedofila mordują bez jakichś rękawiczek na ręcę, a co z odciskami palców? Być może się czepiam szczegółów ale te szczegóły jak dla mnie były na tyle ważne że ten film był dla mnie w dużym stopniu abstrakcyjny a chyba nie było to zamierzeniem reżysera.

użytkownik usunięty
nile_2

to ze ty bys krzyczal na policji nie znaczy, ze wszyscy musza.

ocenił(a) film na 10
nile_2

Może i nie wszyskie szczegóły są realistyczne ale uważam że nie o to chodziło.To nie jest dokument, to film przedstawiający pewien stan psychiki, pewne środowisko i moim zdaniem czyni to nimalże doskonale.

nile_2

skąd możesz wiedzieć jakie było zamierzenie reżysera?!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones