PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=103907}
7,7 250 708
ocen
7,7 10 1 250708
6,7 26
ocen krytyków
Symetria
powrót do forum filmu Symetria

Przecież wszystko macie , szkiełko , środki czystości . Co teraz chcecie ?

ocenił(a) film na 10
hessus86

Ty wiesz co to znaczy chociaż ? xd

ocenił(a) film na 6
KopsonKrk

po Twojej odpowiedzi sądzę że bardzo Cię podjarało to że Ty wiesz a On nie wie... faktycznie, masz sie z czego cieszyć :)

ocenił(a) film na 10
belamyszkow

Nie bo tylko go poprawiłem. Co to by było gdyby każdy używał słów których nie zna znaczenia i nikt by takich nie poprawiał ?? Potem ktoś przeczyta i podłapie i analfabetyzm się szerzy. Jak nie znamy znaczenia słowa to nie używamy proste

I nie wiem czemu nie mam się czym chwalić, słowo jak słowo a czym więcej słów tym bogatszy umysł.. Więc tak mam się czym chwalić

ocenił(a) film na 6
KopsonKrk

chcesz powiedzieć że wzbogacanie słownika o grypserę wzbogaca Twój umysł? :D

ocenił(a) film na 10
belamyszkow

Tak jak każde słowo, wzbogaca słownictwo... a im więcej się wie tym lepiej chyba co nie ? No chyba że żyjesz w jaskini i wystarczą ci 3 słowa do porozumiewania się

ocenił(a) film na 6
KopsonKrk

więc wzobagacaj sobie dalej słownictwo o grypserę ;) będziesz mógł porozmawiać na poziomie z innymi degeneratami jak Cię kiedyś zamkną ;P (czego Ci oczywiście nie życzę!)

w jednym się muszę z Tobą zgodzić - bogatsze słownictwo to bogatsze wnętrze! ale wyłączyłbym z tego grypserę i inne "slangi"... chcesz wzbogacać swoje wnętrze i słownictwo to czytaj książki a nie sięgaj do takich źródeł jak więzienne gadki... :P pozdro!

ocenił(a) film na 10
belamyszkow

Po tym poście widze że jesteś ograniczony.

ocenił(a) film na 6
KopsonKrk

Czy istniejesz również w wersji z mózgiem? czy twój profil to tylko jakiś nowy webowy bot? :)

ocenił(a) film na 6
hessus86

teraz o nic nie grypsują, subkultura wymarła. Teraz hierarchię w pierdlach buduje się na podstawie kultu ciała. Jak ktoś jest silny, wyrzeźbiony, dobry w sportach to ma pozycję w grupie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones