PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=103907}
7,7 250 661
ocen
7,7 10 1 250661
6,7 26
ocen krytyków
Symetria
powrót do forum filmu Symetria

Janusz Chabior

ocenił(a) film na 9

Mam pytanie, bo nigdzie nie mogę znaleźć odpowiedzi. Może ktoś już pytał się na forum, trudno. W
jednej ze scen gdy wszyscy śpią w celi jest pokazana scena jak Chabior zaczyna uciekać, czyżby go
też dosięgła strzyga czy inaczej interpretować to zachowanie ?!

ocenił(a) film na 9
MaksSpisak

Dołączam się do pytania. Dzisiaj oglądałam ten film i nie daje mi to spokoju :/

MaksSpisak

Strzyga dosięgła go, gdyż nie był w stanie zagłuszyć swego sumienia. Z jego zachowania i informacji udzielonych więźniom można wysnuć hipotezę, że liczył on na śmierć pedofila. W jakim innym celu mówiłby on im o tym, że wychodzi za kaucją? Prawdopodobnie nie umiał ostatecznie wmówić sobie, że to nie on wykona wyrok, gdyż to jego informacje przyczyniają się do śmierci, na która on jednak sam liczy. Jego współdziałanie z więźniami jest widoczne także w scenie, gdzie nie karze on Łukasza za wykrycie u niego grypsów oraz gdy wpisuje on przyczynę śmierci na początku filmu, o której nieprawdziwość musi być wtedy pewien.

ocenił(a) film na 8
borzo30

Właśnie oglądam po raz kolejny film i wciąż tej sceny nie rozumiem. Chabior najpierw ucieka (coś tam słychać niby, ale bardzo niewyraźne dźwięki), potem Kosior się budzi nagle, a dopiero w następnej scenie mówi Łukaszowi, że pedofil wyjdzie za kaucją.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
bjolog

Ja to interpretowalem tak, ze klawisz zobaczyl po prostu smierc. Pasowalo mi to do calej sceny i pozniejszych wydarzen. W sumie bylem blisko :)

ocenił(a) film na 8
MaksSpisak

Trzeba troszeczke uwazniej ogladac filmy. Byl to sen Kosiora i to najprawdopodobniej jego dopadla Strzyga

ocenił(a) film na 10
julwoj110

tak to Kosiora dopadła Strzyga w drugiej części Łukasz zajmuje kojo właśnie po Kosiorze

ocenił(a) film na 8
arczi82

skąd informacja dotycząca wydarzeń z drugiej części?

ocenił(a) film na 8
arczi82

hej. w jakiej drugiej części ?

ocenił(a) film na 9
arczi82

Nie po Kosiorze, tylko po Siwym. A co do drugiej części, pewnie chodzi Wam o moment kiedy Siwego przewożą do innego zakładu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones