PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10013234}
3,9 5 565
ocen
3,9 10 1 5565
2,5 11
ocen krytyków
Heaven in Hell
powrót do forum filmu Heaven in Hell

Ten film jest zły, bardzo zły. Gorszy niż wszystkie części 365 dni. Nic się w nim nie zgadza. Fabuła nijaka, "akcja" się ciągnie. Finalnie nie chodzi o romans z młodszym facetem, a o relacje z córką. Drewniane dialogi, Fabijański, który głównie mówi "f*ck" i Sawczuk, która grać nie potrafi. Teksty typu "Ten fortepian jest jak trumna". Mam nadzieję, że ten film to gwóźdź do fortepianu w karierze pana reżysera. Szkoda Boczarskiej.

elektrycznaoranzada

Szkoda? Wcale nie szkoda Boczarskiej. Aktor przed filmem czyta scenariusz i to on ostatecznie decyduje czy w owym filmie zagrać. Boczarska doskonale przecież wiedziała kim jest Pan Mandes i jakie wychodzą produkcje spod jego ręki. Jedynie mnie dziwi, że faktycznie się na tę współpracę zdecydowała, bo miałam ją za ambitniejszą. 

ocenił(a) film na 5
elektrycznaoranzada

Oczywiście, że nie będzie żadnym gwoździem. Film zarobi swoje, a później przez trzy tygodnie będzie utrzymywał się na szczycie najpopularniejszych na serwisie streamingowym. Idę o zakład, że Mandes w chwili, gdy my sobie tu spekulujemy, kręci już ze dwa nowe filmy, a trzeci ma w przygotowaniu.

Quentin_3

nie zarobi, nie wiem kto sponsoruje takie gnioty.

ocenił(a) film na 5
rose86

Wrócimy do tej rozmowy :)

elektrycznaoranzada

W sumie patrząc po dotychczasowych "osiągnięciach" reżysera spodziewam się dokładnie czegoś takiego. Ciekawi mnie tylko zakończenie bo założyłyśmy się z koleżanką. Ona twierdzi, że będzie to kolejny gniot z cyklu żyli długo i szczęśliwie ja z kolei, że happy endu nie będzie. Nie chcemy jednak dokładać się finansowo do tego "dzieła" więc będę wdzięczna za rozstrzygnięcie od kogoś kto już widział. Może być w prywatnej wiadomości żeby ewentualnie innym nie spoilerować.

justyna280

Nie oglądam takich gniotów, ale cieszy mnie że jeszcze istnieją jakieś kobiety które też taką szmirę omijają z daleka. Zakładam że główna bohaterka pozna gościa na jakimś serwisie randkowym

ocenił(a) film na 6
justyna280

Film skończy się w sumie happy endem. Główna bohaterka nie pozna gościa na serwisie randkowym. Dialogi są bardzo dobre, te kilka przekleństw ma swoje uzasadnienie. W filmie jest podjętych kilka ważnych tematów.

lutek

Jakie dialogi są dobre? Niestety, ale film trwa co najmniej godzinę zbyt długo, dialogi zmieściłyby się na kartce a4. Dodatkowo, to jest tak nakręcone, że podczas wielu ujęć bolały mnie oczy tak było nieostro..

Pan Mandes fajnie by się sprawdził w kręceniu teledysków, bo niektóre obrazki bardzo ładne.

Niestety, to nie był ani dobry film, ani dobra rozrywka.. Stracony czas.

justyna280

Tez jestem ciekawa zakończenia ale z zupełnie innych powodów. I dlaczego według ciebie taki film z happy endem to jest gniot
a gdy skonczy się tragicznie to jest zajebiście? Bardzo to płaskie

Lidia_nas

Nie generalizuję, że każdy film, który jest z happy endem musi być automatycznie gniotem bo nigdzie tego nie napisałam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones